Szczepienia przeciw COVID-19

Informacja o szczepieniach przeciw COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia w tym pracowników aptek

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że ostrowski Szpital został zakwalifikowany do tzw. szpitali węzłowych wykonujących pierwszy etap szczepień przeciw COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów, pielęgniarek i położnych, pozostałych zawodów medycznych, zawodów niemedycznych, w tym personelu administracyjnego i pomocniczego, bez względu na formę współpracy).

Osoby pracujące w podmiotach medycznych lub aptekach zainteresowane szczepieniem powinny jak najszybciej zadeklarować za pośrednictwem swojego pracodawcy chęć zaszczepienia przeciwko COVID-19.

WAŻNE !!!

Termin zgłaszania personelu do szczepień przeciw COVID-19 do dnia 14 stycznia 2021r.

Koordynatorzy szczepień przeciw COVID-19 w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej:

Ewa Marasek, Wioletta Piórkowska, Elżbieta Rutkowska

Kontakt w sprawie szczepień e-mail: szczepienia@szpitalostrowmaz.pl