KONFERENCJA - OSTROWSKIE SPOTKANIA Z KARDIOLOGIĄ

Z ogromną przyjemnością mam zaszczyt zaprosić zainteresowanych najnowszymi trendami kardiologii, wszystkich entuzjastów, lekarzy i personel medyczny na Konferencję Ostrowskie Spotkania z Kardiologią, organizowaną przez Pracownię Hemodynamiki Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej oraz Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Wiodącym tematem Konferencji będą zagadnienia związane z ostrymi zespołami wieńcowymi.

Jestem przekonany, że prelekcje znakomitych ekspertów w dziedzinie kardiologii inwazyjnej oraz medycyny ratunkowej będą doskonałą zachętą do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam na osobiste spotkanie z nowoczesną medycyną.

Wydarzenie jest bezpłatne.

dr Jerzy Żuk

Kierownik Pracowni Hemodynamiki

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej

PROGRAM KONFERENCJI

Program konferencji.jpg

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI I REJESTRACJA

Termin 22.06.2023 r., godzina 10:00

miejsce Ostrów Mazowiecka, sala konferencyjna Starej Elektrowni, ul. 11 Listopada 7

Uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne.

Uwaga! Na Konferencję obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

REJESTRACJA

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia rejestracyjnego na adres e-mail:
rejestracja@eureka-konferencje.pl do dnia 19.06.2023 r. do godziny 12:00

Zgłoszenie powinno zawierać: