System Kolejkowy w Rejestracji Poradni Specjalistycznych

Od poniedziałku w Rejestracji Poradni funkcjonuje tzw. Biletomat, który jest efektem wdrażania elektronicznego systemu kolejkowego pacjentów. System jest prosty i intuicyjny w obsłudze dla naszych pacjentów.

• Zadaniem systemu jest uporządkowanie i stworzenie sprawiedliwej i czytelnej kolejki oczekujących pacjentów w Rejestracji.
  • Celem umówienia się na wizytę bądź udzielenia informacji należy skorzystać z Biletomatu i wybrać jedną z dostępnych opcji wyświetlanych na ekranie (jeden bilet wybrany przez opcję upoważnia do wyznaczenia wizyt do kilku lekarzy specjalistów).
  • Następnie zajmujemy dogodne miejsce i czekamy, aż system wywoła numer wydrukowany na naszym bilecie.
  • Po wywołaniu naszego numeru podchodzimy do stanowiska, do którego zostaliśmy wezwani.