Warsztaty "Bezpieczny Maluch"

Jako partner Kampanii „Bezpieczny Maluch” potwierdzamy, że to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

Kampania „Bezpieczny maluch” to akcja, do której Szpital w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza nie tylko przyszłe Mamy, ale także chętnych Ojców.

Udział w 3 godzinnych bezpłatnym webinarium dla rodziców odpowie na wiele pytań z zakresu: zagrożeń w pierwszych latach życia dziecka, pierwszej pomocy u niemowląt, bezpiecznego podróżowania w ciąży, przewożenia dziecka w samochodzie czy bezpiecznego snu niemowlęcia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i poprzedzony jest rejestracją poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej https://bezpiecznymaluch.pl

Wypełniając w oknie Skąd wiesz o warsztatach:* prosimy o wskazanie od położnej/lekarza lub ze szkoły rodzenia, oraz wpisać kod TOS-001.

Zachęcamy do udziału.