Zapraszamy do udziału w projekcie „Uwolnij się. Bądź sobą!”

Z radością informujemy, iż w związku z rozstrzygniętym konkursem ofert na realizatorów zadania publicznego z zakresu edukacji zdrowotnej dot. przeciwdziałania i wczesnego rozpoznawania uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz behawioralnych wśród dzieci i młodzieży na lata 2022-2023 przez Zarząd Województwa Mazowieckiego zostaliśmy wybrani i rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą „Uwolnij się. Bądź sobą!”

Jesteś rodzicem dziecka w wieku 9-11 albo 12-14 lat?

Obserwując otaczający świat, pełen zagrożeń związanych z różnymi uzależnieniami, martwisz się o jego obecne funkcjonowanie i przyszłość?

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób substancje psychoaktywne i nadużywanie nowych technologii wpływają na rozwój Twojego dziecka i poznać sygnały ostrzegawcze świadczące o ich problemowym używaniu?

Zapisz się na bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne, prowadzone równolegle dla dziecka i rodzica w dwóch grupach przez specjalistów psychoterapii uzależnień w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzięki temu nie tylko Ty Rodzicu, ale również Twoje dziecko nabędzie kluczowe z punktu widzenia profilaktyki kompetencje społeczne, umiejętności sprzyjające bezpiecznemu korzystaniu z mediów elektronicznych i sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz stresem, chroniące je przed uzależnieniami.

Ruszamy już od października 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły na zamieszczonych plakatach.

Serdecznie zapraszamy!!!

Plakat promujący projekt.jpg

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ