Aktualności

 • Ruszyła Poradnia Psychologiczna dla dzieci

  Po kilku latach starań długo wyczekiwana Poradnia Psychologiczna dla dzieci od 1 grudnia udziela bezpłatnej pomocy psychologiczno - terapeutycznej dzieciom i młodzieży do 21 r.ż. kształcącej się w szkołach ponadpodstawowych do ich ukończenia.

 • Zimowa promocja laboratoryjnych pakietów badań

 • Ograniczenie odwiedzin w Oddziałach Szpitalnych

  W związku aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z narastającą liczbą zachorowań na grypę i infekcje układu oddechowego od dnia 01 grudnia 2023r. – do odwołania wprowadza się ograniczenie odwiedzin w Oddziałach Szpitalnych.

 • Kolejna edycja warsztatów ,,Bezpieczny Maluch’’

  Po raz kolejny odbędą się w Ostrowi Mazowieckiej cieszące się ogromną popularnością bezpłatne warsztaty „Bezpieczny Maluch”, których Szpital w Ostrowi Mazowieckiej jest partnerem.

 • Zaproszenie do udziału w badaniu pacjentów hospitalizowanych

 • Nasi kardiolodzy w ramach projektu E-Konsylium

  Szpital w Ostrowi Mazowieckiej dołączył jako 1 z 20 placówek wybranych do pełnienia roli Szpitala Partnerskiego do projektu „E-KONSYLIUM – wdrożenie modelu zdalnych konsultacji kardiologicznych i onkologicznych z wykorzystaniem platformy telemedycznej” uruchomionego przez Ministerstwo Zdrowia.

 • Podejrzyj swoje badania w internecie

  Pacjenci Centralnego Laboratorium Analitycznego mają już możliwość podglądu lub wydruku swoich wyników badań laboratoryjnych poprzez internetową platformę prezentacji wyników dostępną pod linkiem: kl123.elaborat.marcel.pl

 • Fundusz Kompensacyjny Zdarzeń Medycznych przy Rzeczniku Praw Pacjenta

  Fundusz Kompensacyjny Zdarzeń Medycznych jest państwowym funduszem celowym stworzonym w celu wypłacania świadczeń kompensacyjnych w przypadku wystąpienia zdarzeń medycznych, zaistniałych w szpitalu trakcie udzielania lub w efekcie udzielenia bądź zaniechania udzielenia świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

 • Kolejny robot ortopedyczny ROSA w naszym Szpitalu

  4 października 2023 zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego Szpitala – tego dnia odbyły się pierwsze operacje endoprotezoplastyki stawu kolanowego przy udziale nowego robota ROSA, najnowocześniejszego na świecie robota ortopedycznego firmy Zimmer-Biomet.

 • Nowa Poradnia Chorób Naczyń od października rusza z leczeniem pacjentów

  Pacjenci bezpłatnie będą mogli w ramach kontraktu z NFZ uzyskać pomoc w Poradni Chorób Naczyń.

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ